Infolinia 571 064 636

Darmowa dostawa od 199zł!

info@kaiserdetailing.pl

FX Protect Fine Cut Pad Grey 125/140mm

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 36,90 zł 36.90
Cena netto: 30,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Pad polerski przeznaczony do usuwania drobnych zarysowań i hologramów, pozwala uzyskać wykończenie na wysoki połysk. Wykonany jest z otwarto-komórkowej pianki klasy premium w technologii regulującej temperaturę podczas polerowania.

Najlepsze rezultaty osiąga w połączeniu z pastami polerskimi Fine Cut oraz Medium Cut.

Najważniejsze cechy:

  • Pianka otwarto-komórkowa zapewnia doskonałe odprowadzanie nadmiaru ciepła podczas polerowania oraz jego ciągłą wentylację na wysokim poziomie.
  • Krawędź powierzchni roboczej gąbki została sfrezowana pod kątem 60° w celu ustabilizowania pracy maszyny oraz zminimalizowania ryzyka uszkodzenia pada.
  • Otwór centrujący o szerokości 20mm ułatwia poprawne umiejscowienie pada na maszynie oraz wspomaga chłodzenie pada.
  • Wysokiej jakości rzep o gramaturze 280g/m2 zapewnia ekstremalnie mocne połączenie z talerzem maszyny polerskiej.
  • Kształt trapezu ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach oraz poprawia komfort pracy.
  • Dedykowany do pracy na maszynach DA.

Rozmiar: 125/140 mm

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl