Koch Chemie Motorplast 500ml
mała ilość
Opis
Koch Chemie Motorplast to produkt przeznaczony do konserwacji elementów komory silnika - plastików, węży gumowych i silników w samochodach osobowych, pojazdach użytkowych itp. Z łatwością wypiera wodę, pozostawia wykończenie o naturalnym połysku i posiada przyjemny owocowy zapach.
Zabezpieczone elementy odzyskują swój naturalny wygląd. Całkowicie wysycha i zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń. Dzięki dobrej zdolności do penetracji i trwale elastycznej warstwie ochronnej urządzenia są zabezpieczone przed korozją i wpływami środowiska.
Może być stosowany na suchych i mokrych powierzchniach. Odporny na temperaturę do 250°C. Posiada dopuszczenie firmy Daimler.
Pojemność: 500 ml

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.