



























































































































Poorboy's World SSR1 476ml

Opis
Jest wolny od silikonu, niepylący i oparty na wodzie. Jest to najdelikatniejszy środek ścierny z linii Poorboy’s World Super Swirl Removers (SSRs).
Zastosowanie: lakier samochodowy, chrom, gel coats, plastik, szkło, plexi.
Jego unikalne cząsteczki czyszczące oraz bardzo delikatne nano-cząsteczki ścierające są doskonałym lekarstwem na niewielkie skazy w postaci mikrorysek i pierwszych oznak oksydacji. Bardzo drobny ścierający pył wypoleruje umiarkowane niedoskonałości i koliste ryski jednocześnie odkrywając blask lakieru.
Mikroskopijne cząsteczki złuszczają zmatowiały dzięki czemu odsłonisz świeżą, czystą i zdrowo wyglądającą powierzchnię. Jak wszystkie produkty Poorboy’s World, Poorboy’s World Light Abrasive Super Swirl Remover (SSR 1) , jest zaprojektowany tak, że można go używać na słońcu lub w cieniu. Nie wyschnie do postaci trudnej do wypolerowania mgiełki i nie zepsuje Twojej pracy, jeśli użyjesz go nawet w pełnym słońcu.
Dostępne pojemności:
- 476 ml
- 3,8 l